Hakkımızda

Marufoğlu

1997 yılında kurulan inşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Kocaeli’de kurulmuş olan Metro İnşaat, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yapıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Metro İnşaat bünyesinde barınan yapı malzemeleri satışını yaptığımız Marufoğlu Yapı ise 11 Eylül 2019 yılında kurulmuştur.Gerek vizyon, gerek misyon ile yenilikçi anlayışını oluşturmuş ve bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.Kazanılmış bilgi ve tecrübe birikimine dayalı, aynı inanç ve çaba ile geçmişte olduğu gibi gelecekte de her türlü projeyi başarı ile gerçekleştirmeyi kendine hedef seçmiştir.

Metro İnşaat ve Marufoğlu Yapı tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.